Email Marketing

Email Marketing

Vytvárame prispôsobené marketingové kampane pre každý segment vášho publika s cieľom pomôcť inzerovať produkty a služby v úsilí efektívne a účinne zapojiť nových zákazníkov.

E-mailový marketing poskytuje efektívne prepojenie s cieľovým publikom a prináša najlepšiu návratnosť investícií. Oslovte svojich súčasných a potenciálnych zákazníkov a informujte ich o novinkách a akciách o svojich produktoch a službách.

Obchodníci sa zhodujú v tom, že e-mail je kľúčom k podnikaniu, najmä v oblasti návratnosti investícií a rozvoju dlhodobých ziskových vzťahov. Individuálna, segmentovaná a cielená marketingová kampaň s e-mailom je dôležitá pre zvyšovanie povedomia o značke a získavaniu konverzií.

Naši odborníci používajú nástroje, stratégiu, implementáciu a sledovanie výsledkov s cieľom dosiahnúť čo najlepšiu možnú angažovanosť značky. Môžeme sa postarať o vašu kompletnú stratégiu e-mailového marketingu od návrhu šablóny až po sledovanie a reporting.

Najlepšia Email Marketingová Stratégia

Náš tím vyvinie najlepšiu stratégiu na prilákanie definovaných cieľových skupín a na stanovenie ich informačných potrieb.

Email Marketingové Kampane

Náš tím je pripravený navrhnúť, zostaviť a dodať e-mailovú šablónu pre komunikáciu s vašim publikom a spravovať vašu e-mailovú marketingovú kampaň, ktorá povedie k dramatickým zmenám v predaji a ziskovosti.

Dizajn Email Šablóny

Naše inovatívne návrhy a riešenia sú v súlade s najnovšími trendami a pomáhajú dosahovať stanovené ciele. Pomôžeme vám uviesť váš odkaz do života a zvýšime interakciu cieľovej skupiny so značkou.

Meranie & Reporting

Získajte podrobné správy o kľúčových aspektoch vašej kampane, ako napríklad o tom, kto klikol na váš e-mail a dostal sa na vašu stránku a následne skonvertoval.

Zabezpečíme všetko, od na mieru ušitého obsahu emailu až po úspešné ukončenie kampane a jej vyhodnotenie.

Prípadové štúdie

Všetky projekty

Zvýšte svoju prítomnosť na internete výberom našich služieb emailového marketingu. Náš uznávaný vzorec spája stratégiu, implementáciu a analytiku.

30

Aktívnych Email Kampaní

99

Email Template Design

18

Email marketingových klientov

14

Trakovacích a Report Parametrov

Povedzte nám o vašom projekte

Pomôžme vám, aby vaše online podnikanie rástlo s vášňou.

Navrhujeme e-maily s jedinečným štýlom s prispôsobeným obsahom, ktoré vám pomôžu predať produkt, podporiť príčinu alebo poskytnúť službu. Svoju správu prinášame masy.

Referencie