Online marketingová PPC agentúra

Náš tím sa zameriava výhradne na platené kampane hlavne v Google Ads, Facebook Ads, no takisto aj lokálne PPC služby ako Heureka, Product Ads, eTarget, Favi, INRES atď.

Social Media Marketing

Nastavíme vám fungujúcu stratégiu v platformách platenej reklamy. Vy sa môžete sústrediť na budovanie svojho projektu a propagáciu nechajte na nás.

Zakladáme si na férovom prístupe pri poskytovaní našich služieb. Klient vie od prvého momentu, že za čo platí, pričom sa môže spoľahnúť na to, že všetko bude mať dodané vždy v dohodnutom termíne a v dohodnutom rozsahu.

Samozrejmosťou sú prehľadné reporty na konci mesiaca a klientov plný prístup do účtu, teda jeho plné vlastníctvo - ak vám spolupráca nebude sedieť, nebudeme vás držať, môžete si kampane kedykoľvek preniesť k inému správcovi.

Martin

PPC špecialista, konateľ

Janka

PPC špecialista

Maja

PPC špecialista

Veronika

PPC špecialista

Matúš

PPC špecialista
NAŠA VÍZIA

Našim cieľom je poskytovať vysoko kvalitné služby v oblasti platenej reklamy zamerané na výkon, založené na férovom transparentnom prístupe a kvalitnej komunikácii.

Naši spokojní klienti

Aktuálne pracujeme na projektoch aj týchto klientov. Našim hlavným zameraním sú eshopy, no zvládame aj generovanie leadov v B2B prostredí, či SaaS produkty.