Najväčší slovenský predajca florbalových potrieb a športovej výbavy s vlastnou predajňou so širokým výberom. Pre klienta realizujeme komplexný performance.

Po prebratí kampaní nás čakala kompletná rekonštrukcia účtov a nastavenie stratégie.
Po tvorbe a realizácie dlhodobej strategie sme zaznemenali významné rasty.
Miera návratnosti naprieč všetkými kanálmi je pozitívna a dosahuje aj tisíce %.

Výzva

Florbal4u.com je etablovaný predajca florbalového vybavenia na slovenskom trhu, s ambíciou presadiť sa na okolitých trhoch. Táto výzva je na nás, keďže klientovi spravujeme celkový online performance marketing.

Riešenie

Klientovi zabezpečujeme niektoré činnosti priamo - tie na ktoré sa sami špecializujeme ako Facebook Ads, Google Ads, takisto realizácia Sklik kampaní alebo porovnávačov Heureka. Následne pre klienta outsourcujeme SEO služby a ďalšie, pre pokrytie činností v online marketingu. Za uplynulé obdobie sme realizovali viaceré zmeny a nové činnosti, ako rozbehnutie blogu, znovurozbehnutie mailingu, či propagácia videí na Facebooku či Youtube. Takisto sme začali realizovať postupnú off-site SEO stratégiu. Vďaka týmto činnostiam badáme postupné zlepšovanie výkonnosti ako aj oveľa lepšej návratnosti z investícii do reklamy.

Výsledok

U klienta aktuálne dosahujeme pri Adwords kampaniach ROAS na úrovni 1500%, pri Heureke ROAS na úrovni 5000% a pri Facebook kampaniach ROAS od cca 400% po 700%.

1500% ROAS Google

5000% ROAS Heureka

Nové prípadovky na mail:

Viac prípadových štúdií