Mackoviahracky.sk

Neváhajte nás kontaktovať s vašim projektom, a my vám pomôžeme rásť

Jeden z najväčších online predajcov kvalitných hračiek, na ktorom sme úspešne spolupracovali v príprave a správe Adwords kampaní, a vďaka čomu sa podarilo dosahovať veľmi dobré celkové výsledky online.

Po prebratí kampaní tvorili platené kampane vo výnosoch zanedbateľné percento.
Už v prvých mesiacoch spolupráce, sme zaznamenali viac ako 100% nárast ROAS.
Vo výsledku tvorila návratnosť až 798,88%

Výzva

Po neodborne nastavených kampaniach vo vlastnej réžii v spolupráci s Googlom, dosiahnúť z Adwords kampaní návratnosť z investícii do reklamy tak, aby sa dosahoval zisk.

Riešenie

Po prebratí kampaní sme analyzovali kampane a prišli k záveru, že s aktuálnym stavom nie je možné ďalej pracovať a je nutné sanovať aktuálne kampane a následne vybudovať novú štruktúru a novú analýzu kľúčových slov. V rámci reštrukturalizácie došlo k výraznému upresneniu pri výbere kategórii a kľúčových slov, čím sme sledovali dosiahnutie lepších výsledkov. 

Výsledok

Už v prvých mesiacoch po prebratí kampaní a reštrukturalizácii sme dosiahli nárst ROAS (návratnosť investície z reklamy) zo slabých cca 150% až na 351%. Po zabehnutí a postupnej optimalizácii došlo následne k ďalšej reštrukturalizácii, vďaka čomu sa nakoniec v máji 2016 podarilo dosiahnúť veľmi dobré ROAS na úrovni 798,88%.

798,88% ROAS

432% nárast

Nové prípadovky na mail:

Viac prípadových štúdií