Najlacnejsiezakladaniesro.sk

Jeden z popredných poskytovateľov služby zakladania firiem s.r.o., živností a takisto realizácie zmien vo firmách. Úspešne spolupracujeme na realizácii Adwords kampaní, ktoré prinášajú klientovi priame objednávky.

Po prebratí kampaní bol účet napriek profesionálnej správe v zlom stave.
Už po prvom mesiaci spolupráce, sme zaznamenali nárast konverzií o 1700%.
Náklady na získanie konverzie sa znížilo o -82,34%.

Výzva

Po neodborne nastavených kampaniach vo vlastnej réžii v spolupráci s Googlom, dosiahnúť z Adwords kampaní návratnosť z investícii do reklamy tak, aby sa dosahoval zisk.

Riešenie

Po prebratí kampaní sme analyzovali kampane a prišli k záveru, že s aktuálnym stavom nie je možné ďalej pracovať a je nutné sanovať aktuálne kampane a následne vybudovať novú štruktúru a novú analýzu kľúčových slov. V rámci reštrukturalizácie došlo k výraznému upresneniu pri výbere kategórii a kľúčových slov, čím sme sledovali dosiahnutie lepších výsledkov. 

Výsledok

Už v prvých mesiacoch po prebratí kampaní a reštrukturalizácii sme dosiahli nárst ROAS (návratnosť investície z reklamy) zo slabých cca 150% až na 351%. Po zabehnutí a postupnej optimalizácii došlo následne k ďalšej reštrukturalizácii, vďaka čomu sa nakoniec v máji 2016 podarilo dosiahnúť veľmi dobré ROAS na úrovni 798,88%.

+1700% konverzie

-82,34% CPC 

Nové prípadovky na mail:

Viac prípadových štúdií