Referencie

Najväčšiu radosť nám robí poskytovať kvalitné služby našim klientom. Nech už to znie kľudne ako klišé, faktom je, že prakticky všetkých našich zákazníkov sme získali cez referencie. Maximálna snaha a ústretovosť v dosahovaní výsledkov je to, čo naši klienti najviac oceňujú na našom prístupe.

“Veľká spokojnosť s odborným prístupom a dosiahnutými výsledkami už po prvých pár mesiacoch spolupráce.”
Paulína Zlochová
Denim.sk
“Oceňujem najmä ústretový a veľmi flexibilný prístup vo všetkých oblastiach. Martin nám so svojim tímom pomohol dostať náš online na vyššiu úroveň. Maximálna spokojnosť.”
Matúš Harčarík
Bevmarket.sk
“Spolupracujeme už viac než 2 roky. Počas našej spolupráce sa nám podarilo posunúť tržby našej firmy na vyššie čísla. Určite odporúčam - veľkí odborníci vo svojom odbore.”
Roman Cíbik
Florbal4u.com
“Zlepšenie medziročných výsledkov už po prvom mesiaci spolupráce. Výborná komunikácia a profesionálny prorastový prístup. (Eshop so značkovým spodným prádlom Attractiv.sk)”
Maroš Tar
Attractiv.sk
“Spolupracujeme spolu rok a je to VIDNO. Spravovanie reklamy na nasej stranke www.ma3oska.sk a fb Spoznaj Rusko s ma3oska.sk VĎAKA.”
Eva Sandalová
Ma3oska.sk
“Po 6 mesiacoch dosiahnute 1000% roas v adwordse. Spolocnost dobre reaguje na najnovsie trendy co sa celkovo googlu tyka a jej reklamy maju solidne vysledky.”
Alexander Seman
Qualit.sk
“Proste Mega. :-) Vyborne založení na efektivitu, adaptaciu, rovnako otvorení vždy novým možnostiam. Odporučam.”
Marek Kamenický
Mastichaterapia.sk
“Profesionálny prístup, krátka doba odozvy, flexibilita, super pomer cena / kvalita. Odporúčam!”
Martin Tužinský
Profuturion.sk
“Moja prvá skúsenosť s externou spoluprácou z dlhdobejšieho hľadiska, rozhodne odporúčam každému. mistores.sk”
Tomáš Nagy
Mistores.sk