Web Development Services

Reklama na Facebooku

Vďaka profesionálne spracovanej marketingovej stratégii na Facebooku budete účinne budovať svoju značku, a efektívne oslovovať svoje cieľové publikum.

Pomôžeme vám stanoviť vaše marketingové ciele, identifikovať cieľové publikum, vytvoriť zaujímavé a zdieľajúce kreatívy, a nakoniec nastaviť propagáciu tak, aby vám prinášala pozitívnu návratnosť z investície.


Po úvodnej komunikácii a zoznámení sa s vašim produktom a značkou vám nastavíme marketingovú stratégiu na sociálnej sieti Facebook s ohľadom na plnenie vašich obchodných cieľov. Pri príprave stratégii a realizácii kampaní sa špecializujeme na výkonnostným marketing, čo znamená silnú orientáciu na splnené ciele kampane.

Takisto sa môžete spoľahnúť, že od nás každý mesiac dostanete podrobný report o realizovaných kampaniach a ich výsledkoch z pohľadu celkovej výkonnosti.

Nastavenie a konfigurácia účtu

Pripravíme a nakonfigurujeme vám profesionálne reklamný účet na Facebooku.

Príprava štruktúry kampaní

Príprava kampaní je komplexný proces, vďaka ktorému zasiahneme vaše cieľové publikum v každej fáze jeho nákupného procesu.

Stratégia a plánovanie kampaní

Môžeme vám pomôcť zlepšiť a sledovať povesť vášho podnikania a zistiť, ako ľudia vnímajú vašu značku.

Príprava obsahu

Príprava správneho obsahu môže v krátkom čase zvýšiť vašu návštevnosť webu. Pomôžeme vám určiť najvhodnejší typ obsahu a formy pre vašu značku.

Referencie

Všetky referencie

Povedzte nám o svojom projekte a začnite transformáciu

Náš tím vám môže pomôcť uvoľniť plný potenciál vášho marketingu sociálnych médií, SEO a online publicity!

Prípadové štúdie

Všetky prípadové štúdie