Pay Per Click Management

Reklama na Google Ads

Google Ads PPC vám ponúka okamžité výsledky a poskytuje vašej značke oveľa väčší dosah a nižšiu cenu, ako iné online marketingové formy propagácie.

 

Stratégiu kampaní vám navrhneme tak, aby vyhovovala potrebám našich klientov a ich podmienkam na trhu. Poskytujeme PPC služby podľa najnovších trendov, ktoré zahŕňajú: Platené reklamy vo Vyhľadávacej sieti, Video reklamy, Grafické reklamy, remarketing PPC a inzercia na Sociálnych sieťach.


Dodávame výsledky, ktoré pomáhajú našim klientom pri dosahovaní ich obchodných cieľov. Denne spravujeme účty našich klientov a monitorujeme cenové ponuky a rozpočty, aby sme zaistili maximalizáciu návratnosti investícií, na ktorú sa primárne zameriavame.

Naše vynikajúce výsledky sú výsledkom nášho komplexného a detailného prístupu, ktorý obsahuje podrobný nadhľad nad biznisom našich klientov a zanieteniu do PPC inzercie, ako aj celkový prehľad nad možnosťami, ktoré obsahujú tieto formy propagácie.

Platená reklama vo vyhľadávaní

Získajte pozitívnu návratnosť investícií prostredníctvom našej PPC reklamy vo vyhľadávaní. Investujte peniaze múdro a používajte najlepšie cielenú a nákladovo efektívnu formu reklamy.

PPC Remarketing

Premeňte svojich cenných "potenciálnych zákazníkov" na "verných zákazníkov". Pomôžeme vám opätovne zapojiť používateľov do obsahu, ktorí prejavili záujem o vaše služby, vypracovaním stratégie, ktorá v tomto smere naplní želané ciele.

Bannerová reklama

Ponúkame individuálne marketingové stratégie na zvýšenie viditeľnosti značiek, angažovanosti a konverzie. Úspešne sme spravovali kampane s priamym zapojením užívateľa a kampane zamerané na zvyšovanie povedomia o značke.

Video reklama

Sme odborníci v oblasti online reklamy. Náš tím je pripravený vám pomôcť získať konkurenčnú výhodu tým, že vytvoríte videoreklamy, ktoré zvýšia vaše povedomie o značke.

Máme dostatok skúseností na vytvorenie výkonných kampaní v službách Google Ads, Facebook, LinkedIn, či YouTube.

Prípadové štúdie

Všetky prípadové štúdie

420

PPC kampaní

213

Kampaní vo vyhľadávaní

17

Video kampaní

141

Display kampaní

98

Remarketing kampaní

315

Social media kampaní

Povedzte nám o svojom projekte

Pomôžeme vám, aby vaše podnikanie na internete rástlo s vášňou.

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite získavať maximálnu návratnosť vašich investícií.

Referencie