Služby PPC analýza Navrch

Prípadové štúdie

Zaujíma vás aké výsledky dosahujú naši klienti? Pripravili sme pre vás niekoľko zaujímavých prípadových štúdií. Získate vďaka nim prehľad o metódach našej práce.

Ferex.sk

Spoločnosti FEREX sme vďaka strategickému prístupu dokázali vylepšiť propagáciu v online priestore s medziročným rastom viac ako 98 %, a zastabilizovali online marketing do tej úrovne, že klient aktuálne už expanduje na zahraničný trh.

Ramina.sk

Za uplynulé 4 roky spolupráce sa nám podarilo zabezpečiť klientovi kontinuálny rast vďaka komplexnému prístupu v marketingu pohľadom na jednotlivé kanály ale aj web ako hlavný predajný nástroj.

Primitivo.sk

Primitivo - potraviny s talianskymi produktmi spojené s vinotékou a kaviarničkou v jednom v Prešove, ktoré priniesli na trh produkty nie bežne dostupné v obchodoch a na našom trhu. Od začiatku otvorenia Primitiva mali zákazníci možnosť ochutnať vína, kávu a iné produkty z ponuky priamo na mieste.

Mistores.sk

Pri e-shope Mistores.sk sme realizovali postupné komplexné zastrešenie performance kanálov s ohľadom na dosahovanú návratnosť. Výsledkom bol až desaťnásobný nárast tržieb v prvom roku spolupráce a v ďalšom roku prekonanie magickej hranice 1 milión € v dosiahnutých tržbách.

Šperkovo.sk

Pri e-shope Šperkovo.sk sme realizovali komplexnú reštrukturalizáciu účtu, ktorej predchádzala dôkladná analýza všetkých súčastí. Výsledkom bolo výrazné navýšenie výnosov z Google Ads v Q4 z 4 736,92 € na 13 493,42 € a to dokonca pri omnoho vyššej návratnosti.

Bebee.sk

Počas spolupráce s online hračkárstvom Bebee.sk sme zvýšili výnosy nášho klienta celkovo o viac ako 150%. Podarilo sa nám v mimosezóne dosiahnúť ROAS 632% za prvé 3 mesiace. V konkrétnych číslach, nášmu klientovi sme zarobili za prvé 3 mesiace o 9848,47 eur viac ako za rovnaké obdobie uplynulého roka.